Obecní úřad Dolany pořádá zájezd na divadelní představení HVĚZDNÉ MANÝRY-20.5.2017

Obecní úřad Dolany pořádá zájezd na divadelní představení HVĚZDNÉ MANÝRY

dne 20.5.2017 (so) od 19:00hod. Odjezd autobusu v 16:30 od odbočky ke hřbitovu a od kostela. Autobusová doprava pro účastníky zdarma.

Cena vstupenky 250,-Kč-prodej zahájen na Obecním úřadě v Dolanech dne 29.3.2017 u paní Skalové.

Divadlo Palace-Pasáž Jalta, Václavské nám. 43, Praha 1

Hrají:

L. Vaculík,M.  Bočanová / A. Gondíková / K. Špráchalová,V. Žehrová O. Želen-ská,B. Chybová / R. Pavlovčinová,M. Zounar,I. Andrlová / P. Rychlá,M. Nohýn-ková V. Peterková / V. Jeníková, F. Tomsa, Z. Pantůček / M. Sobotka

Hvězdné manýry jsou povedená, rychlá a bláznivá fraška. Odehrává se ve velice elegantním hotelu v Palm Beach v roce 1942. Má se uskutečnit koncert s beneficí na podporu amerických válečných výdajů a organizátoři se neobejdou bez dvou hvězd, které spolehlivě plní sály a pokladny. Jenže to má jeden háček. Dvě zmíněné umělkyně se nesnášejí a potkají-li se na jevišti, neváhají zajít až k fyzickému napadení. Jak je ubytovat, aby se nepotkaly? Ředitel hotelu připraví přesný plán, který ale od začátku selhává. Vydrží ale jeho nervy až do konce? Bude to těžké, protože obě hvězdy mají své manýry a nekompromisně vyžadují to nejlepší apartmá. Nešťastnou náhodou tedy skončí každá v jedné z jeho ložnic a strašlivý výbuch je jen otázkou času...