dolany text

znak

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 913

Sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu v sobotu 23.4.2016

V naší obci proběhne sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu  dne 23.4.2016 (so) od 10:15. Čas je pouze orientační, je třeba vyčkat na příjezd svozové jednotky. Svozová místa: na obvyklých místech u kostela a u odbočky ke hřbitovu.
Nebezpečný odpad: pneumatiky-osobní bez disků, barvy laky, autobaterie, monočlánky, léky, oleje, kyseliny, louhy-v původních obalech, obaly od barev, mastné hadry, televize, počítače, monitory, zářivky, ledničky

Velkoobjemový odpad: matrace, linoleum, hadry, koberce, kočárky, starý nábytek, lyže, kola, umyvadla, WC mísy, zrcadla

Do sběru nevozte: stavební suť, biologický odpad, eternit, sudy s asfaltem!!!!

Předem děkujeme občanům, kteří pomohou při nakládce!!!