Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 913

26.3.2016-Zájezd na divadelní představení pro děti do Divadla Drak v Hraci Králové

Dne 26.3.2016 (so) pořádá Obecní úřad Dolany zájezd na dětské představení A do třetice všeho…. do Divadla Drak v Hradci Králové.

Inscenace A do třetice všeho… vychází z klasických pohádek, jak je zaznamenali Karel Jaromír Erben, Božena Němcová a další. Inspiruje se slavnou tradicí lidového loutkového a jarmarečního divadla či fenoménem kramářské písně a hledá pro ně nové, současné výrazové prostředky. Trojici příběhů, ve kterých magická trojka hraje trojnásobnou roli, tak budeme vyprávět podobně, jak to lidoví loutkáři dělají už po staletí. A přece jinak… Vhodné pro děti od 3 let a více.

Představení začíná v 16:00, odjezd autobusu je plánovaný na 15:00-autobus zdarma. Cena vstupenky po slevě 40,-Kč. Rezervace a nákup vstupenek na obecním úřadě u paní Skalové.