Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 913

Zájezd do parku Mirakulum a vstupenky do Divadla Radka Brzobohatého a Stavovského divadla

Zájezd do parku Mirakulum Milovice

Obecní úřad na 15.8.2015 připravuje zájezd pro děti s doprovodem dospělých do parku Mirakulum Milovice. Odjezd v 9:00hod. O parku si můžete najít informace na adrese: http://www.mirakulum.cz Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete u nás lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem. Od léta 2015 také vodní svět a oázy s vodními hříčkami. Vstupné 130,-Kč/1osoba, děti do 90cm zdarma. Vezměte si s sebou buřty, budeme tam také opékat.

Zájemci, hlaste se na Obecním úřadě v Dolanech, nebo přímo u paní Jitky Sobotkové.

Vstupenky do divadla

Obecní úřad připravuje dva zájezdy autobusem do divadla a to 18.9.2015 do Divadla Radka Brzobohatého a 23.10.2015 do Stavovského divadla (činohra Národního divadla)-Praha. Dle zájmu lze zajistit k oběma představením bonus. Vstupenky jsou v prodeji na obecním úřadě. Do 31.9. jsou vstupenky rezervovány pro občany Dolan. Od 1.9. v případě nevyprodaných vstupenek se budou prodávat i dalším zájemcům.

18.9.2015 od 19:00-Divadlo Radka Brzobohatého-představení Vyhazovači

Představení (nejen) pro mladé.. Neuvěřitelně vtipný a nesmírně lidský příběh se točí kolem disco klubu Cinders. 4 vyhazovači, na první pohled tvrdí a ostřílení chlapíci, kteří se musí pohotově rozhodnout, náctiletí hoši připravující se na svůj velký večer, roztomilé nakadeřené slečny užívající si narozeninovou párty, 1 kněz, 2 rapeři a mnoho dalších postav ztvárněných čtyřmi zpívajícími herci. Komická paleta lidských charakterů, z nichž ovšem každý nabízí svůj osobitý příběh. Energií sršící hudební komedii dominuje skvělá hudba a písně Ondřeje Brzobohatého. Hrají:Ondřej Brzobohatý/Přemysl Pálek, Ernesto Čekan, Vojtěch Hájek, Petr Vágner. Cena vstupenky: 225,-Kč. Bonus-dle zájmu lze zajistit focení s herci po představení-svůj zájem hlaste při zakoupení vstupenek. Odjezd autobusu v 16:30.

23.10.2015 od 19:00-Stavovské divadlo-představení Pán z Prasečkova

Hlavní role: Václav Postránecký

Lakota, intriky, ziskuchtivost, hloupost, pýcha a touha po dobrém společenském postavení, jsou témata, která hýbala společností nejen v době, kdy Molière Pána z Prasečkova psal, ale i dnes. Pána z Prasečkova napsal Molière pro královské slavnosti v Chambord v roce 1669, jako komedii-balet v próze. Autorem hudby byl Jean-Baptiste Lully. I v této komedii vytvořil Molière živý typ přihlouplého, pošlechtěného měšťana, který touží po společenském vzestupu. Ten mu má zajistit sňatek s Julií, dcerou významného šlechtice Oronta. Julie však miluje Erasta. Mladí milenci vymyslí plán, jak pána z Prasečkova před rodiči znemožnit. Dále hrají:Jiří Štěpnička/Miloš Kopečný, Jana Pidrmanová, Ondřej Pavelka, Radúz Mácha, Filip Rajmont. Cena vstupenky: 225,-Kč. Bonus-dle zájmu lze zajistit před představením prohlídku Stavovského divadla s výkladem se zaměřením na W.A.Mozarta-cena cca150,-Kč/1osoba-svůj zájem hlaste při zakoupení vstupenek. Odjezd autobusu bude stanoven až podle případného zájmu o prohlídku.