dolany text

znak

Obecní dům-klubovna hřiště

Budovu na hřišti se společenskou místností, výčepem, kuchyní a sociálním zařízením je možno si pronajímat na soukromé akce.

Od roku 2018 je omezeno pronajímání budovy na hřišti. Pronajímat si mohou pouze místní občané. Bližší informace s případnými volnými termíny poskytneme na obecním úřadě.

Rezervace budovy musí být učiněna písemně. Rezervaci lze doručit mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo v papírové podobě doručit na obecní úřad. Pokud Vámi požadovaný termín bude volný, bude Vám rezervace písemně potvrzena. Nejméně týden před Vámi požadovaným termínem je nutné se dostavit do kanceláře Oú Dolany, kde s Vámi bude sepsána nájemní smlouva a budete seznámeni s předáním budovy a zařízení, které budete případně používat. U zájemců o nájem budovy se společenskou místností se požaduje vratná kauce.

Cena nájmu: 3 500,-Kč/1víkend (cena vč.DPH)+spotřebované energie

Místní občané mají na cenu nájmu slevu 2 500,-Kč.

Po převzetí budovy a zařízení zpět Vám bude na prvních úředních hodinách na Oú vystavena faktura za nájem a budou Vám vyúčtovány spotřebované energie. V případě zničení nebo poškození zařízení je  budete hradit tak, že Vám bude vyúčtováno  jako položka v konečné  faktuře. Kauce je vratná až po zaplacení vystavené faktury.
Přehled termínů zadaných rezervací